پیشوند و پسوندهای عام دستگاه لیزر مدام عالی نیستند

پیشوند هایی مثل best , easy , دستگاه ایران روتک لیزر و … قادر است از توان برند شدن دامنه شما کاهش دهد . همیشه روالی که متداول دستگاه لیزر است و جمع زیادی از آن به کار گیری می کنند دستگاه لیزر نتیجه نیکی به دنبال ندارد . سفارش می‌کنیم که تا جای ممکن برای دامنه خود از این پسوندها به کارگیری نکنید .

در دامنه خود از اعداد استفاده آوایی نکنید

فایده آوایی از اعداد در عمده موارد اعتبار دامنه را به شدت کاهش می دهد . استفاده از اسم هایی نظیر sk8school , ۳da و … دستگاه لیزر فقط از نظر نوجوان ها میتواند اسم های خلاقانه به حیث برسد ولی بعید است بتواند اعتباری برای کسب و فعالیت شما ساخت کند و اعتماد مخاطبانتان دستگاه لیزر را جلب نماید .

روی لغت ها با اهمیت ای که مخاطبان شما جستجو دستگاه لیزر خواهند کرد تمرکز کنید

یکی از راهکارهای خوب انتخاب دامنه تمرکز روی واژگانی است که احتمالا مخاطبان شما کاوش خواهند کرد . گنجاندن بدون واسطه این واژگان یا معادل انگلیسی آن‌ها در اسم دامنه در دراز مقطع روی نتایج جستجوی شما در آن کلید کلمه بخصوص تاثیر مثبتی خواهد گذاشت .

دامنه انتخابی شما بایستی آزمایش گوشی تلفن را بگذراند

به یک سری نفر از دوستان و آشنایان خویش زنگ بزنید و اسم دامنه ای که تعیین نموده اید را برایشان بخوانید , از آنها بخوانید که آن اسم را با حروف انگلیسی بنویسند و برای شما بخوانند که چطور آن را نوشته اند , براین اساس میتوانید مطمئن شوید که آیا کلیه کاربران اسم دامنه شما‌را یکجور مینویسند یا این که برای نامی که تعیین کرده اید چند املای دستگاه لیزر متعدد در ذهن مخاطبانتان وجود دارد . توصیه میشود که به طبع از نامی برای دامنه خود به کار گیری کنید که تک املایی است , سود از نام های یک سری املایی پیرو فعالیتتان شما‌را با ایرادات متعددی مواجه می کند . برای انتخاب اقتدار دستگاه لیزر دامنه ما علیه الگوریتم های گوگول از ماشینی بهره میکنیم تا شایسته ترین نوع در برابر موتور جستجو را تشکیل بدهیم برای محاسبه این نوع ۴۰ سیگنال موجود هست زیرا این قدرت اکثر زمان ها در هم اکنون تغییر است به همین علت دستگاه لیزر از توان دامنه از توان رقابتی استفاده میکنیم . قدرت دامنه از فاکتورهای مختلفی ( MozRank , MozTrust , link profile ) ساخته شده شده است که هر یک به طور غیروابسته تاثیری در جايگاه و افزایش قدرت دامین دارا‌هستند .
قدرت برگه چیست؟ ( Page Authority )

page – authority – info

Page Authority یا به عبارتی اقتدار صفحه یک اندازه متریک است که الگوریتم محاسبش را تارنما موز دات کام انتخاب نموده است و عملکرداین فاکتور مشابه به پیج رنک تارنما گوگل در نتایج جستجوی موتورهای جستجوگر است . فاکتور Page Authority براساس داده‌هایی از Mozscape ایندکس و از داده‌هایی مانند تعداد بک لینک و پیوند , MozRank , MozTrust و ده‌ها فاکتور دیگر انتخاب می‌شود . این فاکتور یک گونه ماشینی برای دانستن و پیش بینی و یا یافتن الگوریتمی که شایسته ترین ارتباط را با درجه بندی هزاران نتایج جستجو داراست به کارگیری می‌شود .

عالی است که از قدرت برگه ( PA ) و قدرت دامنه ( DA ) به عنوان ترازو مقایسه در هنگام کاوش تعیین کرد که کدام وب سایت یا صفحه‌ای از تارنما دارای قدرت یا پیوند حیاتی و کیفیت عالی نسبت به بقیه دارد . برخلاف فاکتور خاصی نظیر mozRank که فقط نشان دهنده محبوبیت لینک و تعداد لینک‌های یک وب سایت دستگاه لیزر یا صفحه‌ای از تارنما است , فاکتور توان یک میزان تراز بالاتری است که سعی در پاسخگویی به سوالاتی مانند مرتبه تارنما یا صفحه‌ای از وب سایت در نتایج جستجوی عبارتی خاص در گوگل است .