مطالعه درباره با نوشته ی علمی ای ازسئوی کلاه سفید چه می باشد ؟

امروز در این نوشته‌ی‌علمی یاد خواهید گرفت که اِمیل ( Emil ) به چه شکل دستگاه لیزر وبسایت خود را به رتبه اولیه در نتایج موتور جستجوی گوگل آورده است . ( در این نوشته‌ی‌علمی مشاهده میکنید که او چه گونه از این درجه برای به چنگ آوردن درآمدی ۱۰۰ هزار دلاری در هر ماه تبدیل کرد؟ ) درحال حاضر اینکه Emil چه کسی است را در میانه نوشته ی علمی دستگاه لیزر متوجه خواهید شد . ولی حوصله فرمائید , باز هم هست .

در‌این مقاله به طور قدم به قدم و با مطالعۀ موردی , راهکار دستگاه لیزر کلاه سپید را با نیز مرور خوا هیم کرد .
امیل به چه شکل از تکنیک عرش خراش برای تصاحب کردن ۴۱۹۹۲ بازدید از صفحه ها &# دستگاه لیزر روتک ) , جايگاه اول دستگاه لیزر در نتایج موتورهای کاوش و درآمد ماهیانه ۱۰۰ هزار دلاری سود کرد؟

محتوای تکنیک Skyscraper امیل در ماه آوریل شروع به فعالیت کرد . وی امیدوار بود با استفاده از این رویکرد بتواند صفحه ها دستگاه لیزر سایت خویش را به سکو اول موتورهای جستجوگری دستگاه لیزر همچون گوگل بیاورد . او پُست خود را از طریق نشانی اینترنتی برای مشترکین خویش ارسال کرد . همین امر سبب ساز شد ۴۱۹۹۲ بازدید از صفحه به دست آورد :

همینطور پُست او ۶۴۵ بار در شبکه های مردمی به اشتراک گذاشته شد :

توییت های بسیاری از سوی هزاران فالوور به دست آمد :

اصلی تر از همگی این مورد ها , دستیابی به بک لینک و پیوند های دستگاه لیزر با کیفیت بود :

و این ها فقط قسمتی از توفیق پُست Emil بود .
به اشتراک گذاری و بازدید از صفحه ها پیروزی خیر و خوبی به شمار میایند ولی آیا این روش منفعت حاصل از سرمایه را در طولانی بازه بر میگرداند؟

هرچند پُست بلاگ Emil هفت ماه قبلی پخش شده شده‌است البته همچنان ترافیک متعددی را به وبسایت دستگاه لیزر شان می کشاند که در غایت سبب به فروش دستگاه لیزر محصولات می گردد . حتما از خود می پرسید چطور؟ امیل اینکار را از روش سئوی کلاه سپید انجام اعطا کرد .

بک لینک و پیوند های جدیدی که او در‌این بازه ایجاد کرده بود باعث افزایش رتبه تارنما برای کلمه و واژه حساس انتخابی “ wellness program ideas ” در نتایج گوگل شد .